Aktualności

Nowości 06 lipiec 2017

DZIWNE WIADOMOŚCI NA FB - SPAM WIRUSY, DOSTĘP DO KONTA BEZ HASŁA

Od jakiegoś czasu dostrzegamy na facebooku nowy włam. To nie czas by się rozpisywać o samej skali zagrożenia która jest obecnie ogromna, krok po kroku opiszemy jak leczyć swoje konto w momencie zagrożenia. UWAGA - ARTYKUŁ JEST PISANY NA SZYBKO.

Czytaj dalej...
Blog 06 styczeń 2016

Szybki internet - BEZ LEJKÓW - BEZ UMOWY - BEZ OSZUSTW

BUM na internet mobilny i hucznie reklamowany internet LTE trwa w naszym kraju od kilku lat. Mobilni usługodawcy w tym firma Play , Plus i Orange prześcigają się w oferowaniu nam coraz to lepszych ofert przy czym ukrywają największą wadę internetu o której opowiem za w tym artykule.
Czytaj dalej...
Serwis Komputerowy 06 sierpień 2015

"Sprawdź kto przeglądał twój profil na Facebooku" - UWAŻAJ NA ZWYKŁE OSZUSTWO.

Od jakiegoś czasu mamy nieprzyjemność oglądać na profilach Facebook-a naszych znajomych nieziemskie oferty do których rzekomo nas nakłaniają. Np. Zobacz kto przeglądaj nasz profil na facebooku a może macie Państwo ochotę na nowitukiego Samsunga Galaxy S6 i to całkowicie ZA DARMO. W tym artykule postaramy się wyjaśnić o co tak naprawdę chodzi a więc zaczynamy.
Czytaj dalej...
Serwis Komputerowy 28 kwiecień 2015

O K*#!WA - ZALAŁEM KOMPUTER - I CO TERAZ ????

Na początku wypadałoby wspomnieć że artykuł kierowany głównie do posiadaczy laptopów, zwyczajnie że PC-owcy z racji zalania są podatni wyłącznie na uszkodzenie klawiatury a jest to komponent który w miarę możliwości wymieniamy. Zatem skupimy głównie na posiadaczy laptopów więc zaczynamy.
Czytaj dalej...
Blog 26 kwiecień 2015

Bezpieczeństwo i Prywatność Telefonu Część 1 - Android

Dostajesz mnóstwo niechcianych sms-ów informujących że właśnie zostałeś milionerem lub czeka na Ciebie nowe Ferrari tylko musisz wysłać płatnego sms-a a może dostajesz mnóstwo połączeń od kogoś z kim nie masz ochoty rozmawiać. W naszym pierwszym poradniku pokażemy jak zablokować niechciane numery na telefonach z systemem Android.
Czytaj dalej...
Serwis Konsol 22 kwiecień 2015

[Na Sprzedaż] Rayman Legends

Rayman powraca w kolejnej dwuwymiarowej barwnej platformówce z trybem kooperacji dla czterech osób. Tym razem słynny bohater musi przemierzyć legendarne krainy. Twórcy przygotowali parę usprawnień – na przykład możliwość dołączania i wychodzenia z rozgrywki w dowolnym momencie.
Czytaj dalej...
Serwis Komputerowy 16 kwiecień 2015

[NA SPRZEDAŻ] Monitor 17' NEC

Zapraszam do kupienia Monitora 17 marki NEC. W pełni sprawny bez urkytych wad. Jasno świeci, zadbany.

ZOBACZ MONITOR NA OLX

Czytaj dalej...
Serwis Konsol 09 kwiecień 2015

SERWIS KONSOL - JAKO JEDYNI W OKOLICY

Wszystkie naprawy odbywają się na profesjonalnym sprzęcie używanym w serwisach gwarancyjnych Sony oraz Microsoftu poparte wieloletnim doświadczeniem w naprawach konsol. Do każdej wykonanej przez nas naprawy dajemy gwarancję od 3 miesięcy do nawet 2 lat !
Czytaj dalej...
Blog 08 kwiecień 2015

SPIDER PC Wersja 2.0

Witam. Mam przyjemność ogłoszenia drugiej wersji naszej witryny prezentujących zasady naszego działania. Ale mówimy tu nie tylko o zmianach estetycznych ale także o nowych możliwościach. Które wymienię w artykule.
Czytaj dalej...